Кай Хаверц

Кай Хаверц Фото:: Твиттер Челси

У Порту на стадіоні Драгау відбувся фінал Ліги чемпіонів між Манчестер Сіті та Челсі. Ми вели онлайн-трансляцію матчу Ман Сіті - Челсі.

Перемогу вдалося здобути лондонському колективу завдяки голу Кая Хаверца на 42-й хвилині. Німець отримав розкішний пас від Мейсона Маунта, відірвався від Олександра Зінченка, обіграв Едерсона і катнув м'яч у порожні ворота «містян».

У розпорядженні Манчестер Сіті був цілий другий тайм, щоб виправити ситуацію, але підопічні Гвардіоли так і не змогли відповісти супернику. Мінімальна перемога Челсі - 1:0.

Ця перемога в Лізі чемпіонів стала другою в історії лондонського клубу. Нагадаємо, перший трофей «сині» взяли у 2012 році.

Манчестер Сіті - Челсі 0:1

Гол: Хаверц, 42.

Манчестер Сіті: Едерсон, Стоунз, Рубен Діаш, Вокер, Зінченко, Фоден, Бернарду Сілва (Фернандінью, 64), Стерлінг (Агуеро, 77), де Брюйне (Габріел Жезус, 60), Марез, Гюндоган.

Челсі: Менді, Чілуелл, Джеймс, Рюдігер, Аспілікуета, Маунт (Ковачич, 80), Жоржиньо, Хаверц, Канте, Тіаго Сілва (Крістенсен, 39), Вернер (Пулішіч, 66).

Попередження: Гюндоган (34), Рюдігер (57), Габріел Жезус (88).