ЛАЙВ СКОР

Відеотрансляція матчу Базель - Айнтрахт Франкфурт

Базель

Базель

1 : 0
Матч закінчився
Айнтрахт Франкфурт

Айнтрахт Франкфурт

  • Огляд
  • Склади команд
  • Таблиця
  • Хайлайти
Базель Айнтрахт Франкфурт
Comert E. 25
33 Домінік Кор
46 N'Dicka O. Макото Хасебе
46 Silva An. Гонсалу Пасієнсія
Stocker V. (C) van Wolfswinkel R. 66
Pululu A. van der Werff J. 66
67 da Costa D. Тімоті Чендлер
67 Rode S. Стефан Ільзанкер
80 Тімоті Чендлер
Arthur Ademi K. 81
Xhaka T. Marchand Y. 87
Frei F. 88
Базель
Базель
13 Nikolic D. (G)
5 Widmer S.
4 Comert E.
6 Alderete O.
28 Petretta R.
34 Xhaka T.
20 Frei F.
14 Stocker V. (C)
10 Campo S.
19 Pululu A.
98 Arthur
Айнтрахт Франкфурт
Айнтрахт Франкфурт
1 Trapp K. (G)
24 da Costa D.
19 Abraham D. (C)
13 Hinteregger M.
2 N'Dicka O.
28 Домінік Кор
17 Rode S.
10 Филип Костич
33 Silva An.
15 Kamada D.
9 Бас Дост
1-й раунд
Хетафе Хетафе 2:0 Аякс Аякс
Шахтар Шахтар 2:1 Бенфіка Бенфіка
Брюгге Брюгге 1:1 Манчестер Юнайтед Манчестер Юнайтед
Копенгаген Копенгаген 1:1 Селтік Селтік
Лудогорець 1945 Лудогорець 1945 0:2 Інтер Інтер
Спортінг Спортінг 3:1 Істанбул Башакшехір Істанбул Башакшехір
ЧФР 1907 Клуж ЧФР 1907 Клуж 1:1 Севілья Севілья
Айнтрахт Франкфурт Айнтрахт Франкфурт 4:1 Зальцбург Зальцбург
Глазго Рейнджерс Глазго Рейнджерс 3:2 Брага Брага
Вулвергемптон Вулвергемптон 4:0 Еспаньол Еспаньол
Апоел Апоел 0:3 Базель Базель
АЗ АЗ 1:1 ЛАСК Линз ЛАСК Линз
Олімпіакос Олімпіакос 0:1 Арсенал Арсенал
Вольфсбург Вольфсбург 2:1 Мальме Мальме
Рома Рома 1:0 Гент Гент
Баєр Баєр 2:1 Порту Порту
Брага Брага 0:1 Глазго Рейнджерс Глазго Рейнджерс
Гент Гент 1:1 Рома Рома
Мальме Мальме 0:3 Вольфсбург Вольфсбург
Базель Базель 1:0 Апоел Апоел
Порту Порту 1:3 Баєр Баєр
ЛАСК Линз ЛАСК Линз 2:0 АЗ АЗ
Істанбул Башакшехір Істанбул Башакшехір 4:1 Спортінг Спортінг
Еспаньол Еспаньол 3:2 Вулвергемптон Вулвергемптон
Манчестер Юнайтед Манчестер Юнайтед 5:0 Брюгге Брюгге
Севілья Севілья 0:1 ЧФР 1907 Клуж ЧФР 1907 Клуж
Арсенал Арсенал 0:1 Олімпіакос Олімпіакос
Бенфіка Бенфіка 3:3 Шахтар Шахтар
Інтер Інтер 2:1 Лудогорець 1945 Лудогорець 1945
Аякс Аякс 2:1 Хетафе Хетафе
Селтік Селтік 1:3 Копенгаген Копенгаген
Зальцбург Зальцбург 2:2 Айнтрахт Франкфурт Айнтрахт Франкфурт
Айнтрахт Франкфурт Айнтрахт Франкфурт 0:3 Базель Базель
Істанбул Башакшехір Істанбул Башакшехір 1:0 Копенгаген Копенгаген
ЛАСК Линз ЛАСК Линз 0:5 Манчестер Юнайтед Манчестер Юнайтед
Глазго Рейнджерс Глазго Рейнджерс 1:3 Баєр Баєр
Олімпіакос Олімпіакос 1:1 Вулвергемптон Вулвергемптон
Вольфсбург Вольфсбург 1:2 Шахтар Шахтар
Хетафе Хетафе : Інтер Інтер
Рома Рома : Севілья Севілья
Шахтар Шахтар 3:0 Вольфсбург Вольфсбург
Копенгаген Копенгаген 3:0 Істанбул Башакшехір Істанбул Башакшехір
Інтер Інтер 2:0 Хетафе Хетафе
Манчестер Юнайтед Манчестер Юнайтед 2:1 ЛАСК Линз ЛАСК Линз
Баєр Баєр 1:0 Глазго Рейнджерс Глазго Рейнджерс
Севілья Севілья 2:0 Рома Рома
Базель Базель 1:0 Айнтрахт Франкфурт Айнтрахт Франкфурт
Вулвергемптон Вулвергемптон 1:0 Олімпіакос Олімпіакос
Тракай Тракай : Дерри Сити
Прогрес Нідеркорн Прогрес Нідеркорн : Zeta
Кайрат Кайрат : Noah (Arm)
Вентспілс Вентспілс : Dinamo-Auto (Mda)
Ордабасі Ордабасі : Ботосані Ботосані
Борац Баня Лука : Сутьеска Нексич Сутьеска Нексич
Teuta (Alb) : Бейтар Бейтар
Нимме-Калью Нимме-Калью : НС Мура
Динамо Динамо : Пяст Глівіце
Лінкольн Лінкольн : Union Titus Petange (Lux)
Алашкерт Алашкерт : Ренова Ренова
Буде/Глимт : FK Kauno Zalgiris
Sumqayit (Aze) : Шкендія 79 Тетово Шкендія 79 Тетово
Аполлон Аполлон : FC Saburtalo Tbilisi
Нефтчі Баку Нефтчі Баку : Шкупи Скопье
Відеотон Відеотон : Богемианс Дублин
Олимпия Любляна Олимпия Любляна : Vikingur Reykjavik (Ice)
Maccabi Haifa (Isr) : Железнічар Железнічар
Gjilani : Апоел Апоел
Русенборг Русенборг : Breidablik (Ice)
АГФ Орхус : Honka (Fin)
ВМФД Жальгіріс ВМФД  Жальгіріс : Пайде Флора
Хаммарбю ИФ : Пушкаш Академія
Локомотив Тбілісі : Універсітатеа Крайова
Мальме Мальме : Краковія Краковія
Вадуц Вадуц : Hibernians (Mlt)
ЦСКА ЦСКА : Сиренс
Keshla (Aze) : КФ Лачі КФ Лачі
ФХ Хабнарфьордюр ФХ Хабнарфьордюр : ДАК Дунайска Стреда
Шахтер Шахтер : Sfintul (Mda)
ТНС ТНС : Жиліна Жиліна
Хапоель Хапоель : Динамо Батумі Динамо Батумі
Кукесі Кукесі : Славия
Валлетта Валлетта : Бала Таун Бала Таун
Б-36 Б-36 : Левадія Таллінн Левадія Таллінн
FC Petrocub : FK Tsc Backa Topola
Зриньскі Мостар Зриньскі Мостар : Differdange (Lux)
Искра Даниловград : Локомотив Пловдив
Servette FC : МФК Ружомберок
Стяуа Стяуа : Ширак Гюмрі Ширак Гюмрі
Абердін Абердін : Рунавік Рунавік
Мазервелл : Гленторан Гленторан
Марібор Марібор : Колрейн
Лех Лех : Valmiera Glass (Lat)
Шемрок Роверс Шемрок Роверс : Ільвес
Будапешт Гонвед : Inter Turku (Fin)
Партизан Партизан : RFS (Lat)

Ліга Європи: останні новини

Продовжуючи перегляд сайту, ви погоджуєтесь, що ознайомились з оновленою політикою конфіденційності і погоджуєтесь на використання файлів cookie.
Погоджуюсь