Еліна вибила чергову суперницю. Фото twitter.com/WTA

Другий рік поспіль українка Еліна Світоліна виходить у фінал Підсумкового чемпіонату WTA (Жіночої тенісної асоціації). Сьогодні в півфінальному поєдинку Світоліна обіграла швейцарку Белінду Бенчіч. Поступившись у першому сеті - 5:7, Еліна виграла другий - 6:3 і вела в третьому - 4:1, коли суперниця знялася через травму.

Світоліна 16 раз подала навиліт і допустила 3 подвійні помилки. При цьому Еліна реалізувала половину своїх брейк-пойнтів - 4 з 8. Бенчіч зробила два ейси і 6 подвійних помилок. Швейцарка реалізувала 2 брейк-пойнта з 7.

У нинішньому турнірі справжня епідемія травм - Бенчіч стала четвертою тенісисткою, що не дограла Підсумковий чемпіонат WTA. Раніше достроково зійшли з дистанції Наомі Осака, Б'янка Андреєску і Кікі Бертенс.

Завтра у фіналі Еліна Світоліна зіграє з переможницею пари Ешлі Барті (Австралія) - Кароліна Плішкова (Чехія). Цікаво, що Еліна повторила досягнення Серени Вільямс. Вона стала першою тенісисткою з 2013 року, кому вдалося вийти другий рік поспіль у фінал Підсумкового чемпіонату WTA.

Історія. Чемпіонат WTA проходить з 1972 року. За цей час трофей вигравали 22 тенісистки. Найбільше титулів у Мартіни Навратілової - 8. По п'ять у Серени Вільямс і Штеффі Граф. Єдиною українкою, яка перемагала на Підсумковому чемпіонату WTA стала Еліна Світоліна, яка в минулому році у фіналі обіграла американку Слоан Стівенс - 3:6, 6:2, 6:2.