Фото twitter.com

Український центровий Сакраменто Кінгз Олексій Лень став учасником бійки в матчі з Портленд. В середині третьої чверті українець зробив заслін захиснику Блейзерс Сі Джею Макколуму. Активна ігрова боротьба переросла в щось більш серйозне.

Макколум вирішив відштовхнути Леня, на що українець відповів тим же. Ситуація могла перерости в бійку, але вчасно нагодилися партнери обох гравців. В результаті Лень і Макколум отримали з технічного фолу.

Лень закінчив матч без набраних очок. За 10 хвилин на паркеті українець зробив 4 підбирання.

Сакраменто зумів обіграти Портленд з рахунком 123: 111. В даний момент Кінгз знаходяться на дев'ятому місці турнірної таблиці Західної конференції НБА. У наступному матчі команда Леня зіграє проти Торонто Репторс.