Еліна Світоліна. Фото twitter.com

Перша ракетка України Еліна Світоліна у фіналі турніру WTA International в мексиканському Монтерреї зустрічалася з чеською тенісисткою Марією Боузковою. Світоліна стала переможницею турніру.

У матчі, що тривав три години і одну хвилину, сьома ракетка світу Світоліна шість разів подала навиліт і зробила три подвійні помилки.

У вирішальній партії опонентки спочатку обмінялися брейками, а потім Світоліна захопила лідерство. За рахунку 5: 3 українка подавала на матч, але не зуміла захистити свою подачу. Втім, в наступному геймі Світоліна завершила зустріч на свою користь, ставши переможницею турніру.

Монтеррей. Фінал

Еліна Світоліна - Марія Боузкова - 7:5, 4:6, 6:4

Загальний призовий фонд змагань склав 275 000 доларів. Попередньою переможницею турніру була білоруска Вікторія Азаренко, яка у фінальному матчі минулого року обіграла іспанку Гарбіньє Мугуруса.