Даяна Ястремська. Фото twitter.com

Українська тенісистка Даяна Ястремська пробилася до другого кола «Мастерса» Western and Sothern Open, який в 2020 році проводиться в Нью-Йорку. У матчі першого кола Ястремська в трьох сетах обіграла американку Вінус Вільямс. Матч закінчився з рахунком 5:7, 6:2, 7:5.

Тривалість зустрічі становила 2 години 36 хвилин. Ястремська зробила 9 ейсів, допустила 7 подвійних помилок і реалізувала 5 брейк-пойнтів з 10. А її суперниця другої ракетки України 6 раз подала навиліт, допустила 8 подвійних помилок і реалізувала 3 брейк-пойнта з 10.

У другому колі турніру Ястремська зустрінеться з американкою Бернардою Пера.

«Я дуже рада, що вдалося сьогодні перемогти. Але є якась гіркота через програного першого сету. Але коли я підвернула кісточку, якщо чесно, мої думки повністю переключилися. Думала лише про наслідки травми.

Я дуже хотіла знятися, коли програла перший гейм вже в другому сеті, але потім, коли подавала в другому геймі, я сказала собі, що не збираюся зніматися, що буду грати до кінця. Неважливо, як все закінчиться, але я повинна дограти цей матч. Мені потрібно було просто впоратися з болем. Я просто стала повертати м'яч в корт, і я думаю, це допомогло», - сказала Ястремська після матчу.

Призовий фонд турніру становить 2,2 млн доларів. Відразу після закінчення змагань у Нью-Йорку почнеться US Open.