Еліна Світоліна. Фото twitter.com

Перша ракетка України Еліна Світоліна перемогла російську тенісистку Анастасію Павлюченкову. Українка вийшла в 1/8 фіналу турніру в Римі.

Матч тривав 1 годину 47 хвилин. На рахунку Світоліной 4 ейси, 3 подвійні помилки і 4 брейки. Павлюченкова виконала 1 подачу навиліт, допустила 2 подвійні помилки і реалізувала 3 брейк-пойнта з 10.

На тай-брейку Світоліна програвала 1:2, але перехопила ініціативу і довела партію і матч до перемоги.

WTA. Рим. 1/16 фіналу

Анастасія Павлюченкова (Росія) - Еліна Світоліна (Україна) - 0:2 (3:6, 6:7 (4))

У наступному раунді Еліна зустрінеться з переможницею пари Анетт Контавейт (Естонія) - Світлана Кузнєцова (Росія).

Також в 1/8 фіналу турніру в столиці Італії вийшла друга ракетка України Даяна Ястремська, яка здобула вольову перемогу над Амандою Анісімовій.

Турнір в столиці Італії завершиться 21 вересня. У 2019 переможницею цих змагань стала чешка Кароліна Плішкова. У фіналі вона з рахунком 6:3, 6:4 обіграла британку Йоханна Конту.