Марта Костюк. Фото twitter.com

У понеділок, 8 лютого, відбудеться поєдинок 1/64 фіналу Australian Open, в якому зіграють Вероніка Кудерметова і Марта Костюк. Турнір проходить в австралійському місті Мельбурн. Старт трансляції очікується о 6:00 за київським часом. Звертаємо вашу увагу, що наш сайт проведе пряму онлайн-трансляцію матчу Кудерметова - Костюк. Тим часом стали відомі котирування букмекерів.

Де дивитися матч Вероніка Кудерметова - Марта Костюк? У прямій трансляції вболівальники зможуть подивитися поєдинок на телеканалах Eurosport.

Вероніка Кудерметова займає 36 місце в рейтингу WTA. На початку 2021 року російська тенісистка виграла шість поєдинків з восьми. Окремо варто відзначити гарний виступ на турнірі в Абу-Дабі, в якому Кудерметова дійшла до фіналу, але там розгромно поступилася Аріні Соболенко. Також Вероніка Кудерметова брала участь в Мельбурні на предшлемному турнірі Grampians Trophy, але там поступилася в другому поєдинку. У своїй кар'єрі росіянка жодного разу не долала бар'єр першого кола Australian Open.

Марта Костюк займає 78 місце в рейтингу WTA. В цьому році Марта здобула п'ять перемог у семи поєдинках. Українка також брала участь в Мельбурні на предшлемному турнірі Grampians Trophy, але програла Дженніфер Бреді в другому матчі. Костюк в січні 2017 року виграла юніорський Australian Open, після чого 14-річна Марта виграла свій перший турнір на дорослому рівні.

На турнірі в Абу-Дабі тенісистки зійшлися в півфіналі, в якому Кудерметова переграла Костюк (7-6, 6-4). Це була єдина зустріч росіянки та українки.